PŁATNY STAŻ DLA KIEROWCÓW TIRÓW


=> nie masz doświadczenia, a chcesz dobrze zarabiać

=> masz już dość zrzędzenia żony i teściowej, że straciłeś pracę z powodu koronawirusa i nic nie robisz jak Ferdynand Kiepski

Wybierz spokój i pieniądze !!!

Pojedź w długą trasę, rozkoszuj się pięknem Europy i wreszcie zacznij zarabiać na rodzinę.

Główne trasy po terytorium Polski, Czech, Austrii, Niemiec, Francji i Beneluksu. Tabor: ciągniki 2-osiowe DAF, MAN, Scania (EURO 5-6) + naczepy 3-osiowe firanki. Typowy grafik: 2 m-ce w trasie / 1 m-c w domu. Możliwe indywidualne uzgodnienia. Rozmawiamy po polsku i rosyjsku.

Kandydatów z prawem jazdy kat. CE, ale bez doświadczenia bezpłatnie doszkolimy, a zamiejscowych zakwaterujemy na nasz koszt - na czas kwarantanny i nauki.

Kto chce jeździć tirem i potrzebuje prawo jazdy CE, może zrobić je u nas za półtora miesiąca, łącznie ze wszystkimi innymi uprawnieniami, w tym kodem 95, medycyną pracy i świadectwem kierowcy. Oferta dotyczy osób uzdolnionych, które lubią duże ciężarówki, długie trasy i chcą coś w swoim życiu zmienić. Z nami łatwo zdobyć doświadczenie zawodowe.

My nie obiecujemy gruszek na wierzbie, ale po prostu uczciwie płacimy pensję. Nie obniżamy wynagrodzeń z powodu przepałów paliwa, małej ilości kilometrów lub braku umiejętności ekojazdy. Właśnie po to jest staż, żeby się nauczyć ekonomicznie i bezpiecznie jeździć.

Policz, ile zarobisz przez rok czasu jeżdżenia tirem. A co chciałbyś za to kupić?


Pracujesz za gwarantowane minimum?

U nas zarobisz więcej !!!


www.nrj-group.pl


telefon
+48 91 350 86 47

e-mail
biuro@nrj-group.pl


NRJ Sp. z o.o.
ul. Cyfrowa 6
71-441 Szczecin

NIP PL 851-324-12-10
Regon 384294136
KRS 0000802511